Veľký Piatok 2021 - Matovič vztýči kríž číslo 9000. , ale ruky si už neumyje

Autor: Jozef Legény | 4.3.2021 o 23:05 | Karma článku: 3,57 | Prečítané:  327x

Pán Matovič, ukrižovaní zomierali na mučivé udusenie. Tisíce občanov Slovenskej republiky zomierajú na udusenie v dôsledku infekcie Covid-19, z nich podstatná časť aj kvôli Vašej  neschopnosti priznať zlyhanie a odísť. 

V roku 1945, poslednom roku druhej svetovej vojny zomrelo na Slovensku 67,5 tisíca osôb. V roku 2020 pripadalo na jedno úmrtie s Covid-19 najmenej jedno úmrtie navyše mimo štatistiky, ktoré možno najskôr pripísať zanedbanej starostlivosti resp. tomu, že postihnutí infekciou Covid-19 zomreli doma buď z vlastnej vôle alebo jednoducho preto, lebo o nej nevedeli alebo sa pomoci nedovolali. Ak je toto pravidlom i pre vývoj v tomto roku 2021, tak v mesiaci marec, ktorý v ľudovej slovesnosti je zafixovaný aj ako "Marec, poberaj sa starec", počet úmrtí na Covid-19 a predpokladaný počet úmrtí navyše, indukovaných situáciou v spoločnosti, zdravotníctve a katastrofálnym riadením krízy predsedom vlády Igorom Matovičom, dosiahne mieru, z ktorej bude už len krok k prekonaniu úmrtnosti v roku 1945. Premiér Matovič na začiatku pandémie a najmä pri svojich atómových zbraniach spomínal aj  Slovenské národné povstanie. Škoda, že nepovedal, na ktorej strane bude bojovať, lebo obeťou jeho boja nie je hnusoba, ale občania Slovenska. Kúpou ďalších 35 miliónov antigénových testov nám naznačil, že bude proti hnusobe bojovať do posledného občana Slovenska. 

Každý, kto dnes udržuje Igora Matoviča pri vláde, je presne ako gardista, ktorý počas SNP pomáhal vyvražďovať slovenských občanov v Kremničke a a iných mistach len aby neprišiel o to, čo nahonobil pri arizácii, je presne ako farizeji , zákonníci a veľkňazi, ktorí v strachu o svoju moc a postavenia prizerajú obetovaniu nevinného, 

Je čas vyhnať falošného proroka, je čas vyhnať Igora Matoviča z kresla predsedu vlády. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Už žiadne obmedzenie na základe veku. Na očkovanie sa budú môcť prihlásiť všetci dospelí

Viac vakcín by malo ísť na západ, kde je o ne väčší záujem.

Cynická obluda

Včerajšia plačovka v skratke

Cynická obluda pre vás zhrnula včerajšie útrpné dve hodiny klamstiev a mrnčania.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Zasmejme sa s OĽaNO

Sľuby o zvyšovaní transparentnosti sú dnes smiešne, ale zákony stále platia.


Už ste čítali?