Koľko koronahibakušov má na svedomí premiér Matovič?

Autor: Jozef Legény | 3.12.2020 o 15:24 | Karma článku: 3,06 | Prečítané:  306x

Hibakuša - preživší atómový výbuch v Hirošime a Nagasaki. Zomierajú na choroby z ožiarenia dodnes. Koronahibakuša - nakazený účastník zhodenia atómovej zbrane premiéra Matoviča proti korone na Slovensko začiatkom novembra 2020.

Aj v Japonsku, po zhodení atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki sa skutočný rozsah škôd a počtu obetí a doživotne zranených a znetvorených ľudí začal ukazovať až s odstupom času. Militaristický slovník premiéra Matoviča pri boji s koronou pripomína príhody z knižky "Budú z nás generáli", ktorá mi utkvela na celý život v pamäti pre obrázok na titulnej strane, kde traja malí chlapci oblečení do generálskych uniforiem cárskej armády (samozrejme dvakrát väčších ako sú oni), s cvikrami na nosoch a šabľami stoja vo veľkom ráme na obrazy. Keď sa pozerám na triumvirát Matovič - Naď - Mikulec a ich riadenie, áno sú to presne chlapci, ktorí sa hrajú na vojakov. Ale k veci.

Mesiac po použití atómovej zbrane na koronu začínajú stúpať čísla nakazených aj mŕtvych (aj keď v tomto prípade platí, že nedefinovaný počet mŕtvych, ale určite viac ako stovka, leží reálne v chladničkách márnic alebo v prenesenom zmysle na stole niekoho u hlavného hygienika, kto rozhoduje, kedy a či ho zaeviduje ako obeť korony. Keďže zatiaľ táto otázka visí vo vzduchu a nikto sa ju nespýtal na tlačovke grémií na tému pandémie, skúsim sa ju spýtať ja:

Koľko súčasných infikovaných ležiacich v nemocniciach a mŕtvych má doma v šuflíku modrý papier o tom, že sú negatívny z plošných testovaní organizovaných a presadených proti vôli zdravého rozumu a odporúčaní príbalových letákov premiérom Matovičom?  Koľkí z nich by v nemocnici neležali alebo nezomreli, keby sa tohto štátom organizovaného cirkusu nezúčastnili?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nezabudli sme a nesmieme zabudnúť

Dnes si pripomíname, prečo je dôležité, aby sa z našej pamäti nestratili príbehy z čias vojny.

ONLINE: Sagan začína na Giro d'Italia. Pôjde pred favoritmi na ružový dres

Peter Sagan dnes ide 1. etapu na Giro d'Italia 2021. Sledujte ju live cez online prenos.


Už ste čítali?