Ešte by to chcelo zoznam návštevníkov v bordeli

Autor: Jozef Legény | 18.2.2018 o 19:49 | (upravené 19.2.2018 o 7:16) Karma článku: 5,32 | Prečítané:  1450x

"Ak prestane fungovať bordel, treba vymeniť dievčatá, nie postele. ....Som toho názoru, že pokiaľ ide o personálne výmeny, tak netreba sa toho báť," R.Fico na margo personálnych zmien v SMER-SD na 40.zjazde ČSSD dnes 18.2.2018

Celú bohatosť socialistického myslenia a filozofickú hĺbku tohto 10 minútového prejavu si budete môcť vychutnať až keď si ho vypočujete naživo, vrelo odporúčam. Ja po jeho vypočutí a už len podľa reportov a prvých reakcií som toho názoru, že náš pán premiér sa ním zaradil medzi európsku politickú elitu. Zostáva už len zistiť, aký druh elity. Ale to nechajme najmä európskym socialistom, ktorí na rozdiel od pána premiéra nie sú zorientovaní v jeho orientácii, teraz im však poskytol pevný bod, ktorým môžu jeho myšlienky pevne uchopiť.

https://video.aktualne.cz/dvtv/zive-projev-roberta-fica-na-sjezdu-cssd/r~c05f57b0149311e8b8efac1f6b220ee8/

Ale v zásade musím vysoko oceniť podľa môjho názoru neuvedomené (zrejme sa dal strhnúť prajnou atmosférou a prítomnosťou neprekonateľného pána Zemana), ale trefné prirovnanie do vlastných radov. Predpokladám, že "dievčatá", či už mužského alebo ženského pohlavia sa na šéfa nehnevajú. Ovšem predpokladám, že investigatívni novinári sa budú zaujímať najmä o návšetvníkov "bordelu", ktorí na padlé "dievčatá" prispievajú z rúčky do rúčky, či vlastne z alobalu do alobalu. Ale viac ako strach so zverejnenia zoznamu by ich malo zaujímať, že v "bordeli" sa pripravujú zásadné inovácie programu a z niektorých náznakov sa zdá, že tí zo slabšími srdciami to nemusia prežiť. Ale, ako to povedal môj kolega, keď sa s nami prišiel poradiť značne starší kolega, či sa má oženiť s o 35 rokov mladšou spolupracovníčkou, mladšou ako jeho vlastná dcéra: "Tomáško (alebo Vladko), keď do pekla, tak na krásnej paripe".

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Hamšík vypadol z Ancelottiho zostavy, o odchode neuvažuje

Nerozumiem, odkiaľ tieto správy pochádzajú, odbil tvrdenia agent Petráš.

Blog Radovana Bránika

Synovia Detvy, Bytes a ďalší z kola von

Ľudia z pozadia firmy BYTES sa v obave z negatívnej publicity ozvali.


Už ste čítali?